Arniva Perakende Satış V.10

Bakiyesi olan müşteri ve tedarikçilerinizi listeleyin, aratın, kolayca yönetin

Arniva Perakende Satış V.10

Arniva Perakende Satış V.10

Arniva Perakende Satış V.10

Arniva Perakende Satış V.10

Arniva Perakende Satış V.10

Arniva Perakende Satış V.10

Arniva Perakende Satış V.10

Arniva Perakende Satış V.10

“Müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmaya hazırmısınız !”

Arniva Perakende Satış sayesinde doğru ve hızlı analizler yaparak müşteri profilinize en uygun ürünleri ve en kaliteli hizmeti sunabilirsiniz.

Perakende satış yapan mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye, doğru zamanda ulaşmasını ve bu bilgiler doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermesini hedefleyen bir çözümdür.

Satış Noktası Modülü ile, satışlarınızı takip edebilir, kasiyer ve plasiyer bazında satış raporları alabilir, plasiyer prim tanımı ve takibi yapabilir, iade ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilir, tüm işlemler ile ilgili rapor ve istatistikleri alabilirsiniz.

Bir veya birden fazla kasiyer tanımlayabilir, kasiyer bazında kasa raporlarını ve gün sonu kasa raporlarını detaylı ve özet olarak alabilirsiniz.

Stok yönetimi ile ürün grupları, depo ve reyon bazında stok takibi yapabilir, stok fiyatlarını tanımlayabileceğiniz formüller ile artış veya azalış olarak otomatik güncelleyebilir, stoklarınızın giriş/çıkış, iade ve değişimlerini takip edebilir, çok satan ve az satan stok raporlarını dönemsel olarak ihtiyacınıza göre detaylı ve kümülatif alabilir, sipariş yönetimi ile satın alma ve müşteri siparişlerinizi takip edebilir, cari hesap yönetimi ile tedarikçi cari hesaplara ilişkin hareket girişleri ve detaylı raporlar alabilirsiniz.

Çevrimdışı çalışma;
Çevrimdışı çalışabilme yeteneği sayesinde merkezden uzak satış noktaları arasında bağlantınız olmadığı zamanlarda bile satışlarınıza devam edebileceksiniz ve bu sayede işlerinizin aksamadan devam etmesi sağlanacaktır.

Esnek Raporlama ve Grafik Analizi;
Açık veritabanı ile işletme ve kullanıcıya özel, ihtiyaçlarınız doğrultusunda rapor ve analiz tasarımları yapabilirsiniz. Esnek raporlama özelliği sayesinde kurumsal stratejilerin hayata geçirilmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını ve hedeflerin doğru planlanmasını sağlar. Bu esnek yapı sayesinde yatırım maliyetleri önemli ölçüde düşer ve programdan hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanır.

Kullanıcı Dostu Akıllı Çözümler;
İstenilen her türlü raporun oluşturulabilmesini sağlayan raporlama araçları, döviz kurlarının sisteme otomatik işlenmesini sağlayan Merkez Bankası Kur Entegrasyonu, ananında destek ve bilgi paylaşımına imkan sağlayan Arniva Forum, her türlü raporun hazırlanabileceği Rapor Üreticiler ile kullanıcı dostu ve akıllı çözümler sunan bir sistemdir.

ARNİVA, kullanıcılarına müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan uçtan uca bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Arniva’ nın vizyonu kullanıcıları için dünyayı küçültürken işini büyütebilecek çözümleri üretmektir. Bu kapsamda Arniva, alıcı ve tedarikçiler için B2B (işten işe) portallar ve e-iş uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan çözümler, geliştirmiştir. Arniva’ nın sektöre ya da kuruma özel hazırlanmış dış yazılımlarla kolaylıkla entegrasyon sağlayabilen araçları sayesinde, birçok iş ortağının geliştirdiği iş çözümleri bulunmakta ve özel yazılım ihtiyacı olan kurumlara kolaylık sağlamaktadır.

Arniva’ nın, büyük, orta, küçük ölçekte konumlandırdığı ürünlerinin tamamı hem bu vizyonu hem de yıllar içinde oluşmuş iş yapış tarz, yöntem ve deneyimlerini yansıtmaktadır.

Arniva, internet ekonomisine uyumlu çözümleri ile e-iş mimarisini inşa etmekte olan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydeki ürün ve hizmet kalitesini de her geçen gün geliştirmektedir.

• Müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik ilkesi
• Kurumsal müşteri ve uluslararası uygulama deneyimi
• Tüm Türkiye’de yaygın iş ortağı örgütlenmesi
• Kolay kullanım, hızlı uyarlama
• Diğer yazılımlar ile çevrimiçi ve gerçek zamanlı (on-line – real-time) çalışma esnekliği
• Proje geliştirme ve yönetiminde uluslararası standartlarda yöntem ve analizlere dayandırma
• Kullanıcı isteklerini değerlendirilme ve genelleştirilme çalışmalarının sürekliliği
• Yerel çözüm, destek hızı ve mevzuat uygunluğu

Arniva Perakende Satış V.10

Bakiyesi olan müşteri ve tedarikçilerinizi listeleyin, aratın, kolayca yönetin

© 2018 1U2G Medya Teknoloji Yazılım

Scroll to Top