Arniva Teknik Servis

Bakiyesi olan müşteri ve tedarikçilerinizi listeleyin, aratın, kolayca yönetin

Arniva Ticari Entegre Set

Arniva Ticari Entegre Set

Arniva Ticari Entegre Set

Arniva Ticari Entegre Set

Arniva Ticari Entegre Set

Arniva Ticari Entegre Set

Arniva Ticari Entegre Set

Arniva Ticari Entegre Set

MÜŞTERİLERİNİZE AİT TÜM BİLGİLERİ KAYDEDİN.

Bireysel ve Kurumsal Müşterilerinize ait tüm iletişim bilgilerini kayıt altına alın. Şirketinizin adres/telefon defterini oluşturun. Müşterilerinizin kullanmış olduğu cihazları türlerine ve marka modellerine göre kayıt altına alın. Hangi müşterinizde hangi ürünün olduğu servis süreçlerinizde bilginiz dahilinde olsun.

SERVİS FORMLARINIZ ARTIK BİLGİSAYAR ORTAMINDA!

Kullanmış olduğunuz Servis Formlarını bilgisayar üzerinden oluşturun . Servis formlarında yer alan bilgilerin dijital ortamda arşivlenmesini sağlayın. Servis süreçlerinizi izleyin. Hangi servis hangi teknisyene atandı ? Açıkta bekleyen , görevlendirilmesi yapılmamış , Yedek Parça Bekleyen , Arıza Onarımında olan , Onay bekleyen veya aşamasını sizin belirlediğiniz başkaca kriterlere göre servis dağılımını anlık olarak izleyin. Servis ücretlendirmeleriniz ve tahsilat bilgilerinizi takip edin.

MÜŞTERİ VE CİHAZLARIN SERVİS GEÇMİŞİNİ TAKİP EDİN

Kayıt altına aldığınız servisler müşterileriniz altında otomatik olarak arşivlensin . Bir müşteriye daha önce ne zaman servis verildiği , servis kapsamında neler yapıldığı her zaman elinizin altında olsun. Aynı cihaza daha önce kaç kez servis verilmiş . Bu servislerde hangi malzemeler kullanılmış anında görün.Garanti takibini yaparak iş kayıplarının , maliyet kayıplarının önüne geçin.Seri numarası takibi ile cihazlarınızı her zaman tanıyın.

ARNIVA SERVİS PROGRAMI İLE MÜŞTERİ CARİ TAKİBİ ÇOK KOLAY!

Ücretlendirdiğiniz işçilik ve hizmetler ile kullandığınız malzemeleri program üzerinden faturalandırın. Faturalandırma işlemini belli periyotlar ile yapıyorsanız sistem üzerinden topluca fatura kesebilirsiniz. Faturalarınıza bağlı olarak tahsilatlarınızı sisteme işleyerek , alacaklarınızı kolayca takip edin.

SERVİSLERİNİZİ İŞ YOĞUNLUĞUNUZA GÖRE PLANLAYIN

Servis Yükünüzü ekran üzerinde tarih ve lokasyon bazında görerek, müşterilerinize en uygun tarih için randevu verebilirsiniz. Servise gidecek teknisyen ekibinizin iş yükünü lokasyon bazında görerek, servisleri ilgili zamandaki en uygun personele atayabilirsiniz. Dün ,bu gün ,bu hafta , bu ay gibi zaman aralıklarında servis trafiğinizi gerçek veriler üzerinden izleyebilirsiniz.

NE KADAR YEDEK PARÇAMIZ VAR ? HANGİ MALZEMELERİ NEREDE KULLANMIŞIZ?

Yedek parça stoğunuzu fiyat bilgisiyle birlikte kayıt altına alın. Serviste kullandığınız malzemeleri program üzerinde işleyerek stok miktarlarını ve ücretlendirmenizi kolayca takip edin. Kritik seviyenin altına düşen yedek parçalarınızdan otomatik olarak haberdar olun.

ARNİVA, kullanıcılarına müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan uçtan uca bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Arniva’ nın vizyonu kullanıcıları için dünyayı küçültürken işini büyütebilecek çözümleri üretmektir. Bu kapsamda Arniva, alıcı ve tedarikçiler için B2B (işten işe) portallar ve e-iş uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan çözümler, geliştirmiştir. Arniva’ nın sektöre ya da kuruma özel hazırlanmış dış yazılımlarla kolaylıkla entegrasyon sağlayabilen araçları sayesinde, birçok iş ortağının geliştirdiği iş çözümleri bulunmakta ve özel yazılım ihtiyacı olan kurumlara kolaylık sağlamaktadır.

Arniva’ nın, büyük, orta, küçük ölçekte konumlandırdığı ürünlerinin tamamı hem bu vizyonu hem de yıllar içinde oluşmuş iş yapış tarz, yöntem ve deneyimlerini yansıtmaktadır.

Arniva, internet ekonomisine uyumlu çözümleri ile e-iş mimarisini inşa etmekte olan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydeki ürün ve hizmet kalitesini de her geçen gün geliştirmektedir.

• Müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik ilkesi
• Kurumsal müşteri ve uluslararası uygulama deneyimi
• Tüm Türkiye’de yaygın iş ortağı örgütlenmesi
• Kolay kullanım, hızlı uyarlama
• Diğer yazılımlar ile çevrimiçi ve gerçek zamanlı (on-line – real-time) çalışma esnekliği
• Proje geliştirme ve yönetiminde uluslararası standartlarda yöntem ve analizlere dayandırma
• Kullanıcı isteklerini değerlendirilme ve genelleştirilme çalışmalarının sürekliliği
• Yerel çözüm, destek hızı ve mevzuat uygunluğu

Arniva Teknik Servis

Bakiyesi olan müşteri ve tedarikçilerinizi listeleyin, aratın, kolayca yönetin

© 2018 1U2G Medya Teknoloji Yazılım

Scroll to Top