• 01/11/2019 15:21
  • 2491
M.Y.M Home Textile Arniva Yazılım'ı Tercih Etti
M.Y.M. Home Textile Arniva Yazılım’ı Tercih Etti. Barkodlu satışta müşteri memnuniyetini sağlamak için arniva teknolojilerinden faydalanmaktadır.
  • 20/01/2021 14:25
  • 2204
Akbaş inşaat Arniva yazılımı tercih etti.

ARNIVA YAZILIM tercihlerinden dolayı Akbaş İnşaat 'a teşekkür ediyoruz. E fatura, E arşiv, E irsaliye,  Profilo tam yazarkasa entegrasyonu, barkodlu satış da yazılımında Arniva yazılımı seçti. Nihat Akbaş arkadaşımıza ve ekibine hayırlı uğurlu olsun.

  • 06/05/2021 12:25
  • 1875
Restorantların Yeniden Açılması

Bir yıldan fazla bir süre sonra, restorant, cafe  nihayet yeniden açılmayı dört gözle bekliyorlar.  Normale dönüşte  önce olduğu gibi açmak ve daha sonra yine de sosyal mesafeye uyum sağlamak yerine, restoranı tam hizmete dönmeye hazırlarken temassız hizmeti operasyonlara dahil edin. Bu size daha sonra zaman kazandıracak.

Akıllı teknoloji, zaman alan görevleri otomatik hale getirir, böylece çalışanlarınız harika bir müşteri deneyimi sağlamaya odaklanabilir. Aynı zamanda uzun vadede işçilik maliyetinizi düşürür. Özellikle kapasitelerin% 100'e geri dönmesini beklerken karların normalden daha düşük kalacağı düşünülürse, dijital kanallar işinizi kurtarabilir

  • 08/05/2021 13:16
  • 1448
Anneler günü kutlu olsun

Toprak Ana idi. 
Yüzlerce yıldır toprak Ana ile eş değer tutulmuştur. Peki neden diye hiç düşündünüz mü?
Neden baba değil?
Abla, abi, kardeş değil? 
Yada herhangi  aracın, cismin ismi ile özdeşmemiştir de illa Annedir?
Bazen biyolojik olmasa bile size yakın hissettiğiniz kişiye ‘’Anne’’dersiniz. Bir noktadan sizin dünyanıza, ruhumuza, yaşamınıza dokunmuştur. Şefkatli elleri ile destek vermiştir. 
Anne üretendir.
Anne koruyandır.
Anne büyütendir.
Anne destektir.
Anne güvendir. 
Toprakta güvenin başka bir boyutudur. Ayağınızın yere basması, sağlamlığı sembolize eder. Gücün başka bir temsilcisidir. 
Bizi hayata bağlayan güçlü bağlarımızın ilk tohumu Annemiz sayesinde atılır. Görünmez bir bağ vardır her daim aramızda, büyüsekte çocuk kalan yanımızı ileriye taşıyan, gelişime, yeniliklere doğru her adım da yanımızda olan kişidir. 
Hayatta sağlam ve güçlü kalmamızı sağlayan Annelerimizin günü kutlu olsun.