Hakkımızda

1998 yılında kurulan ARNİVA, farklı sektör ve ölçekteki firmalara çağdaş ve uluslararası kriterlere uygun kurumsal iş yazılımları geliştirmektedir. Sektördeki yılların deneyimi ile birçok kuruluşa uçtan uca iş otomasyonları sağlamaktadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı uzman proje ekibi, çağrı merkezi, geleceğin teknolojilerini bugünden ürünlerine entegre edip müşterilerinin işlerinde farklı ve rekabetçi olabilmelerini sağlayan vizyonu, sektörüne ve ölçeğine göre her işletmenin yapısına kolayca uyarlanabilen ürünleri ile ARNİVA, başarı grafiğini her gün yükseltmektedir. ARNİVA, kendi kulvarında sektörde ilkleri yaratan özgün ürünleriyle farklılaşmaktadır.

  • Müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik ilkesi
  • Kurumsal müşteri ve uluslararası uygulama deneyimi
  • Tüm Türkiye’de yaygın iş ortağı örgütlenmesi
  • Kolay kullanım, hızlı uyarlama
  • Diğer yazılımlar ile çevrimiçi ve gerçek zamanlı (on-line – real-time) çalışma esnekliği
  • Proje geliştirme ve yönetiminde uluslararası standartlarda yöntem ve analizlere dayandırma
  • Kullanıcı isteklerini değerlendirilme ve genelleştirilme çalışmalarının sürekliliği
  • Yerel çözüm, destek hızı ve mevzuat uygunluğu
BÜTÇE DOSTU

Özel Çözümler

Firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, kullanışlı, uygun fiyatlı ve kaliteli teknik desteği olan size özel ürün mü arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz, bize demo talebinizi iletin, size en uygun ürünü birlikte karar verelim.

%100 ENTEGRE

Hazır Çözümler

Arniva, internet ekonomisine uyumlu çözümleri ile e-iş mimarisini inşa etmekte olan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydeki ürün ve hizmet kalitesini de her geçen gün geliştirmektedir.

ARNİVA, kullanıcılarına müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan uçtan uca bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Bu kapsamda Arniva, alıcı ve tedarikçiler için B2B (işten işe) portallar ve e-iş uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan çözümler geliştirmiştir. Arniva’ nın sektöre ya da kuruma özel hazırlanmış dış yazılımlarla kolaylıkla entegrasyon sağlayabilen araçları sayesinde, birçok iş ortağının geliştirdiği iş çözümleri bulunmakta ve özel yazılım ihtiyacı olan kurumlara kolaylık sağlamaktadır.

0
+
Müşteri Memnuniyeti
0
+
Başarılı Uygulama
İŞ ORTAKLIĞI

Bayimiz olmak ister misiniz?

Arniva ailesine katılmak için lütfen formu doldurun.