HAKKINDA

Arniva Otel Yönetimi Nedir?

Arniva Otel Yönetim Sistemi ile Rezervasyon, Check-in / Check Out, Folyo, Fatura, Ön Kasa, Housekeeping, Pos, Misafir İlişkileri, Tadilat / Arıza Yönetimi, Oda Yönetimi, Cari Hesap Yönetimi, Stok Yönetimi, Personel Yönetimi ve daha yüzlerce ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.

Konaklama ve yiyecek içecek sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, süreçte edindiği tecrübelerden yararlanarak, aktif binlerce noktada hizmet vermekte olan Otel Yönetim Sistemini sizlere sunmaktadır.

Neden Arniva Otel Yönetimi?

Kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre esnek, güvenilir ve teknolojik olarak dizayn edilen Arniva Otel Yönetim Sistemi ile bütünleşik olarak ( Cari, Stok, Restaurant, Hotspot ) diğer tüm yazılımlarınızı yönetebilirsiniz.

Yedekleme Servisi ile verileriniz güvenle saklayabileceğiniz yazılımımızda program içerisindeki tüm kritik hareketler loglanır. Değişiklik ve silinmeleri kimin ne zaman yaptığını görebilir ve raporlandırabilirsiniz.

Muhasebe entegrasyonu kesilen faturalarınız, alınan ödemeleriniz ,satın almalarınız muhasebe programında ilgili modüllere otomatik olarak aktarılır. Kolay ve yönlendirici arayüz ile hızlı ve kolayca gün sonu işlemleri yapabilirsiniz.