HAKKINDA

Arniva Saha Satış Yönetimi Yazılımı Nedir?

Arniva Saha Satış Yazılımı ile sahada hizmet veren personellerinize ihtiyaç duydukları portföy hakimiyeti ile anlık satış imkanı sunabilirsiniz.

Muhasebe yazılımınıza entegre olarak çalışabilen online saha satış yazılımımız ile satışlarınızı arttırabilir, anlık fiyat ve fatura yönetimi yapabilir, müşterinize ait siparişleri, irsaliyeleri, tahsilat ve ödemeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Saha satış personelleriniz sahadan anında satış yaparak sipariş girebilir, zaman kaybetmeden sevkiyat planlamanızı yönetebilirsiniz. Muhasebe yazılımınıza tam entegre çalışan saha satış yazılımımız ile anında fatura kesebilir, ödeme alabilir, personel kasasını takip edebilirsiniz.

Saha satış yazılımımız tüm satış ve sipariş operasyonlarınızı online ortama taşır. İş yükünüzü hafifleterek saha satışlarınızda yaşadığınız tüm aksaklıkları ve idari problemlerinizin önüne geçebilirsiniz.

Saha Satış Yazılımı ile Neleri Yönetebilirsiniz?

Arniva Restaurant & Bar Yönetim Sistemi ile müşterilerinizin memnuniyetini ve işletmenizin verimini artırabilirsiniz. Siparişlerinizi tercihinize göre, el terminali, dokunmatik ekran, müşteri tanıma özelliği ile telefon veya internet üzerinden hızlı ve pratik şekilde alabilir, sipariş esnasında oluşabilecek hataları tamamen engelleyebilirsiniz.

Arniva Restaurant & Bar Yönetimi , otel, tatil köyü, bar, restaurant ve yiyecek servis sektörüne yönelik, her ölçekteki işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dokunmatik ekran özelliklerine uygun menü yapısı ile şık ve pratik bir kullanıma açıktır.

Arniva saha satış yazılımı ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabilir, saha operasyonlarınızı ve ekiplerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Saha satış personelinizin zaman kaybını önleyerek daha fazla noktaya ziyaretini sağlayabilirsiniz.

  • Sahada Sipariş, Fatura ve İrsaliyelerinizi yönetebilirsiniz,
  • Saha personellerinizin tahsilatlarını yönetebilirsiniz,
  • Anlık Stok ve depolarınızı yönetebilirsiniz,
  • E-Fatura, E-Arşiv, E-irsaliyelerinizi yönetebilirsiniz,
  • Müşteri carilerinizi yönetebilirsiniz,
  • Saha satış noktalarınıza ziyaretlerinizi yönetebilir ve not tutabilirsiniz,
  • Bekleyen siparişlerinizi yönetebilirsiniz,
  • Ürün barkodu okutma özelliği ile stok koduyla yada barkod koduyla anında siparişlerinizi yönetebilirsiniz.