PERAKENDE SATIŞ YAZILIMI HAKKINDA

Özellikleri

Arniva Perakende Satış yazılımı tüm yeni nesil yazarkasa ve entegre olarak çalışabilmektedir. Stok yönetimi, cari yönetimi, gelir – gider takibi gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Ürün bazlı fiyatlandırma, müşteri bazlı fiyatlandırma, şube bazlı fiyatlandırma gibi tüm satış yönetimini kolayca yönetebileceğiniz Arniva Perakende Satış Yazılımı ile işletmenizi bir adım ileriye taşıyacaksınız.

Dokunmatik ekran uyumluluğu sayesinde kullanım kolaylığı olan yazılımımız Kredi kartı tahsilatı, birden fazla döviz türüyle çalışabilme, aynı anda birden çok ekranda satış yapabilme gibi gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Gramajlı ve adetli ürünlerinizi mükemmel terazi uyumu ile satışa sunabilirsiniz. Zamandan ve maliyetten bir çok avantaja sahip olabilirsiniz. İade özelliği ile kolayca iade gerçekleştirebilir, gelişmiş loglama sistemi sayesinde kritik tüm hareketleri kayıt altına alabilirsiniz. ( silme, değiştirme vb.)

Market, manav, mağaza, tekstil, kırtasiye, züccaciye, kuruyemişçiler, baharatçılar gibi sıcak satış yapan binlerce noktada yıllardır kullanılmakta olan Arniva Perakende Satış Yazılımı sektörün önde gelen yazılımları arasındadır.

  • Kolay indiririm ekranı ile müşterilerinize hemen indirim tanımlayabilirsiniz. ( pazarlık)
  • Fatura talep eden müşterilerinize ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan normal ve e-fatura kesebilirsiniz.
  • Özelleştirilen arayüz ile çok satılan ürünleri ana ekrana koyabilir ve bu ürünlere resim ekleyebilirsiniz.